Jsme neziskové občanské sdružení složené z předních osobností a lídrů českého nemovitostního trhu.


Slevové vstupenky na galavečer Best of Realty pro členy ARTN

Vážení členové ARTN,

galavečer Best of Realty – Nejlepší z realit 2016, spojený s vyhlášením výsledků 18. ročníku této prestižní soutěže se uskuteční v úterý 15. listopadu 2016 v Kongresovém sále ČNB.  Stejně jako v předchozích letech si vám, členům ARTN, dovolujeme nabídnout zvýhodněné vstupné se slevou 10 %. Korporátní členové ARTN mohou navíc využít 5% slevy při objednávce celého stolu.

V případě zájmu o zakoupení vstupenek prostřednictvím ARTN, prosím, zašlete svou objednávku na e-mailovou adresu info@artn.cz s uvedením platných fakturačních údajů. Dovoluji si vás upozornit, že v loňském roce byly vstupenky vyprodány během několika málo dnů. Pokud zvažujete svou účast, neváhejte si vstupenky včas objednat.

Cena 1 vstupenky pro 1 osobu je 3 750,- Kč + DPH minus 10% sleva pro členy ARTN - fyzické osoby. Našim korporátním členům poskytujeme 5% slevu na neomezený počet vstupenek a 10% slevu při objednávce celého stolu.

(Tato sleva je nepřenosná a vztahuje se výhradně na členy ARTN. V případě zájmu o větší počet vstupenek, jsou zbylé vstupenky účtovány v plné ceně.) Vstupenky budou k dispozici k vyzvednutí několik dní před termínem uskutečnění galavečera, pouze po včasném uhrazení platby.

p.s.

Nezapomeňte nám při této příležitosti také zaslat svou nominaci na Výroční cenu ARTN - AWARD FOR EXCELLENCE 2016. Návrhy na kandidáty ocenění za zvláštní přínos pro rozvoj trhu nemovitostí v České republice můžete zasílat nejpozději do pátku 7. 10. 2016! Více informací najdete zde.