Jsme neziskové občanské sdružení složené z předních osobností a lídrů českého nemovitostního trhu.


29. 1. 2016

/ Poděkování účastníkům dnešního diskusního setkání

 

Rádi bychom poděkovali dnešnímu publiku za účast na diskusním setkání ARTN k tématu Asset Managementu. Dík patří samozřejmě odborné garantce Zdence Klapalové, prezidentce ARTN a partnerce společnosti Knight Frank, a našim hostům - panelistům Pavlovi Novákovi a Petrovi Machulovi, rovněž z Knight Frank, Zbyňkovi Laubemu z Palmer Capital, panu Michalu Rožnovskému ze společnosti SCF Servis a Radomíru Němečkovi z Obermeyer Helika.

Prezentaci z dnešního setkání najdete zde.

Pro zájemce máme připravenu i nezkrácenou verzi prezentace o modelu BIM a Facility Managementu

Napadly vás nějaké dotazy a nestihli jste se zeptat během panelové diskuse? Pošlete nám je na adresu info@artn.cz, rádi vám zprostředkujeme odpovědi.

Ohlasy od vás po skončení setkání byly veskrze pozitivní. Přesto pokud jste nám nestihli poskytnout zpětnou vazbu, ani formou dotazníku, prosím, neváhejte se s námi podělit o vaše dojmy. Velice oceníme vaši zpětnou vazbu také v případě, že máte výhrady či konstruktivní připomínky.

Věříme, že setkání pro vás bylo užitečné a těšíme se na setkání s vámi na některé z dalších akcích ARTN, o nichž pravidelně informujeme zde na našem webu v sekci Novinek nebo také na našem LinkedIn profilu.

Monika Kofroňová