Jsme neziskové občanské sdružení složené z předních osobností a lídrů českého nemovitostního trhu.


Od 1.3.2017 se novým partnerem ARTN stává realitní kancelář LEXXUS a.s.

Značka LEXXUS nabízí širokou nabídku nových bytů v developerských projektech, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Již více než dvě desítky let se specializuje na nové byty a je jejich největším prodejcem v Praze. LEXXUS je oblíbenou volbou náročných klientů, požadujících vysokou kvalitu služeb a nabídky stejně tak je LEXXUS velmi vyhledávaným partnerem developerů, kterým poskytuje komplexní služby již v rámci přípravy projektu, od analýzy situace na trhu a v dané lokalitě, přes nastavení mixu bytů až po kreativní marketingovou strategii a samotná prodej.

Do portfolia skupiny LEXXUS Group dále patří značka Lexxus Norton, která se zaměřuje na prodej či pronájem výhradně luxusních, nadstandardních rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí.

LEXXUS se specializuje na:

* Prodej developerských projektů a přeprodej novostaveb včetně zajištění komplexních marketingových a prodejních strategií

o Poradenství v oblasti developmentu

o Přípravu a posuzování developerských projektů

o Analýzu pražského realitního trhu

 * Prodej a pronájem výhradně luxusních nemovitostí na prestižních pražských adresách pod značkou Lexxus Norton

 

 Mgr. Denisa Višňovská, Partner LEXXUS

 

„Vážíme si našich klientů a věříme, že v našem oboru není možné dělat chyby. Proto klademe maximální důraz na nejlepší servis jak pro developery, tak pro konečné uživatele nemovitostí. Naše služby jsou postavené na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi vždy s přihlédnutím k jeho požadavkům,“ říká Denisa Višňovská, partner realitní kanceláře LEXXUS. „Spolupráce s ARTN pro nás znamená ideální propojení se specialisty v našem oboru, “ dodává Denisa Višňovská.