Jsme neziskové občanské sdružení složené z předních osobností a lídrů českého nemovitostního trhu.


ARTN: Zveme vás k účasti v průzkumu trendů českého realitního trhu!

Dámy a pánové, vážení aktéři českého nemovitostního trhu,

dovolujeme si vás v úvodu nového roku opět požádat o účast na pravidelném průzkumu Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, jehož cílem je sledování vývoje a trendů na českém realitním trhu.   

V letošním dotazování se chceme zaměřit na pozitivní faktory vývoje trhu, na územní rozvoj a spolupráci soukromého a veřejného sektoru. Průzkum obsahuje 13 otázek ve všeobecné části, jejichž vyplnění vám nezabere více než 15 minut. Poté máte možnost pokračovat otázkami podle segmentu, který preferujete.

Vedle tabulkových odpovědí bychom opět rádi využili průzkum také k tomu, abychom získali vaše expertní komentáře, které mohou být pod vaším jménem nebo anonymně citovány v 9. vydání publikace Trend Report 2016.

Na základě vaší zpětné vazby jsme letos připravili i několik vylepšení a věříme, že vyplnění dotazníku bude pro vás opět o něco příjemnější. Dotazník je samozřejmě on-line, lze jej kdykoli přerušit či se k němu vrátit. Zpět nám jej prosím zašlete nejpozději do středy 27. ledna 2016.

Velice si vážíme vaší spolupráce na průzkumu a budeme rádi, pokud jej budete sdílet i s dalšími kolegy z oboru. Odměnou za kompletní dotazník bude 1 výtisk Trend Reportu zdarma a dále jsme se rozhodli u příležitosti jubilejních 15. narozenin ARTN vylosovat mezi účastníky průzkumu jednoho z vás, který obdrží 2 vstupenky na letošní galavečer soutěže Best of Realty.

Dotazník spustíte kliknutím ZDE.

Podrobnější informace o letošním průzkumu najdete také v našem krátkém videospotu.

Děkujeme na váš čas a ochotu zúčastnit se průzkumu!

V případě jakýchkoliv otázek či technických obtíží nás neváhejte kontaktovat na info@artn.cz nebo na 774 272 393.