Jsme neziskové občanské sdružení složené z předních osobností a lídrů českého nemovitostního trhu.


Photo Press Release z oslavy 15. narozenin ARTN

Ve Veslařském klubu Slavia Praha se ve čtvrtek 8. 9. sešli hosté narozeninového večírku u příležitosti 15 let vzniku Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí. Kromě možnosti vyzkoušet si jízdu ve Vltavě na čtyřskifu, v kajaku nebo na paddleboardu, měli také jedinečnou možnost slyšet koncert LENNY. Mladá zpěvačka a klavíristka patří k novým objevům české hudební scény a na oslavě ARTN vystoupila den před oficiálním vydáním svého debutového alba Hearts, na který naváže prvním koncertním turné.

Narozeninový dort RED VELVET připravili cukráři z věhlasné a mnoha cenami ověnčené cukrárny Saint Tropéz, která navazuje na cukrářskou kvalitu známou z dob první republiky. Po krátkém dechovém cvičení se podařilo napoprvé všech 15 svíček sfoutknout (na fotografii zleva) Lence Kostrounové z ČSOB, Janu Sadilovi z Hypoteční banky, prezidentce ARTN Zdence Klapalové, a dlouhodobým podporovatelům asociace - Pavlu Klimentovi z KPMG a Marcelovi Souralovi ze společnosti Trigema.

U příležitosti 15. narozenin představila ARTN letos v dubnu také nový korporátní design, který má nastarované změny a postupnou profesionalizaci ARTN podpořit.


Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) je dobrovolným neziskovým občanským sdružením, které bylo založeno v roce 2001 a jehož členy jsou přední osobnosti z nejrůznějších oblastí trhu nemovitostí. Základními cíli sdružení jsou zejména zvýšení kvality, stability a transparentnosti českého trhu nemovitostí, standardizace postupů a procesů na českém trhu nemovitostí, zvýšení kvality vzdělávání, informovanosti a zlepšení vzdělanosti odborné i laické veřejnosti v oboru nemovitostí, propagace českého trhu s nemovitostmi v tuzemsku i zahraničí a zdokonalování právního prostředí pomocí návrhů legislativních změn. Asociace v rámci své propagační a popularizační činnosti pravidelně vydává zprávu o stavu trhu nemovitostí Trend Report, pořádá diskusní setkání a kulaté stoly za účasti předních odborníků a zajišťuje jejich medializaci. Asociace zašťituje prestižní soutěž Nejlepší z realit / Best of Realty a uděluje zvláštní cenu ARTN „Award of Excellence“ za zvláštní přínos rozvoji českému trhu nemovitostí. Členové ARTN jsou aktivní v přednáškové činnosti a spolupracují s veřejným sektorem a státními institucemi. 

Kontakt pro média