Jsme neziskové občanské sdružení složené z předních osobností a lídrů českého nemovitostního trhu.


Diskusní setkání

11. 7. 2016

/ Miroslav Singer a Zdeněk Tůma o makroekonomických trendech z perspektivy guvernérů

Ve čtvrtek 25. srpna 2016 pro vás připravujeme výjimečné diskusní setkání dvou dnes již bývalých guvernérů České národní banky Miroslava Singera a Zdeňka Tůmy. Shodnou se na budoucím vývoji české ekonomiky? A jaký je jejich názor na současné trendy? To nám prozradí v rozhovoru s Janem Sadilem, generálním ředitelem Hypoteční banky. Kapacita sálu je omezena, s registrací proto určitě neváhejte...

26. 2. 2016

/ DOPAD NOVELY INSOLVENČNÍHO ZÁKONA NA REALITNÍ PRAXI

11. 2. 2016 prošel Legislativní radou vlády návrh novely insolvenčního zákona. Co přinese oproti současnosti? Jaký dopad bude mít silnější dohled nad insolvenčními správci a přísnější podmínky pro poskytování poradenských služeb v oblasti oddlužení? Novela bojuje proti šikanózním návrhům a zavádí předběžné posouzení věřitelského návrhu. Víte, jak se nový instrument projeví v praxi nemovitostního trhu? Přijměte pozvání na březnové diskusní setkání a dozvíte se více.

13. 1. 2016

/ SCHOPNÝ ASSET MANAGEMENT - EFEKTIVNÍ FACILITY MANAGEMENT

Zajímá vás, jaké trendy lze sledovat v oblasti Asset Managementu v posledních letech? Jak se změnila očekávání nájemců a co dnes znamená standard? Jak se vyvíjí výše servisních poplatků a jakým kritériím je věnována největší pozornost? V které fázi projektu vstupuje do hry Property Management? A kdo dnes upřednostňuje služby Property a Facility Managementu outsourcovat a kdo naopak investuje do in-house týmu? Přijměte pozvání na letošní první diskusní setkání a dozvíte se více.